چاپ قبض و رسید

چاپ فاکتور، قبض و رسید

فاکتورها و قبض ها از موارد بسیار پر کاربرد در صنعت چاپ هستند، خصوصا در این زمان و استفاده از کاغذ های کاربنلس یا NCR تحولی نوین را در زمینه تولید و چاپ قبض، فاکتور و رسید ها بوجود آورده است.

هر سازمان و نهادی که در زمینه های اقتصادی فعال است بهتر است برای عدم جلوگیری از سوئ استفاده های معمول در حوزه های مالی فاکتور و رسید های اختصاصی خود را داشته باشد و با توجه به تیراژ این اقلام بهترین راه برای تولید آن چاپ افست است.

چاپ کلمه همانند گذشته سعی دارد در این حوزه نیز پیشگام باشد و با هماهنگی های انجام شده با بهترین فروشندگان کاغذ و حجم بالای سفارشات اقدام به راه اندازی خط تولید چاپ فاکتور، چاپ قبض و چاپ رسید نموده است و این محصولات نیز در کمترین زمان ممکن با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت عرضه می گردد.

در زیر لیست قیمت انواع معمول و استاندارد قبض ها و فاکتور ها عرضه شده است که با توجه به تجربه ما در چاپ کلمه ۹۰% سفارشات شما و مشتریانتان را در این زمینه پوشش می دهد. اما چنانچه سفارش مورد نظر شما مطابق با لیست قیمت زیر نبود حتما با ما تماس بگیرید.

کاغذ کاربنلس یا NCR

به کاغذ کاربنلس کاغذ خود کپی هم گفته می‌شود و از دسته بندی کاغذ های تحریر است. در این نوع کاغذ بجای قرار دادن کاربن در بین صفحات بر اثر فشار اثر و ردی بر کاغذ زیرین انداخته می‌شود.
طرز عملکرد کاغذ کاربنلس بسیار جالب است، تمام صفحات آغشته به میکروکپسول‌های رنگی است که بر اثر فشار کبسول ها باز شده و اثر ان بر کاغذ زیرین می‌ماند.

در نتیجه اگر فشاری ابر اثر قلم یا پرینتر به صفحه رو وارد شود اثر آن بر کاغذ زیرین نمایان میشود.
کاغذ‌ کاربنلس یا NCR در رنگ های سفید، صورتی، زرد، سبز و آبی وجود دارد .
برای عملکرد بهتر کاغذ برای کپی کردن معمولا صفحه میانی را سبکتر انتخاب میکنند

طرح های لایه باز رایگان